Kurs Web Developer

Python / Django

O KURSIE

Python/Django Web Developer

Python w połączeniu z frameworkiem Django stanowi potężne narzędzie do tworzenia nowoczesnych aplikacji internetowych. Ten kurs jest ukierunkowany dla osób zainteresowanych tworzeniem dynamicznych stron internetowych i aplikacji webowych.

Oferta skierowana jest dla osób w dowolnym wieku, niezależnie od poziomu doświadczenia w programowaniu. Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzimy krótką ankietę, aby dostosować grupy pod względem umiejętności i zapewnić optymalne warunki nauki.

W ramach tego modułu uczestnicy poznają zaawansowane techniki tworzenia aplikacji webowych przy użyciu frameworka Django. Kurs ten oferuje praktyczne podejście do nauki poprzez realizację projektów, które umożliwią zdobycie niezbędnego doświadczenia praktycznego.

Kurs prowadzony może być stacjonarnie lub zdalnie lub w modelu hybrydowym. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem edu@codelab.pl lub wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie.

About Thumbnail
Oferujemy
  • Elastyczny harmonogram
  • 40 godzin zajęć warsztatowych w cenie 4000 PLN + VAT
  • Możliwość rezygnacji z zajęć

Wszystkie szczegóły organizacyjne ustalimy na zorganizowanym spotkaniu. Jeżeli maszy pytania - napisz lub zadzwoń do nas.
Zainteresowany?

Zgłoś chęć uczestnictwa w kursie!

Wpisz imię, swojego maila i wyślij do nas zgłoszenie chęci uczestnictwa w kursie, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą!

Możesz również skontaktować się z nami, kierując pytania pod adres mailowy: edu@codelab.pl


Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i informacji podanych w formularzu rejestracyjnym uczestnictwa w spotkaniu rekrutacyjnym CodeLabEdu organizowanym przez CodeLab s.c. z siedzibą w Zielonej Górze (kod: 65-101), przy ulicy Sulechowskiej 4a lokal 707/5, w celu przeprowadzenia spotkania, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)