Kurs Python

dla firm

O KURSIE

Python dla firm

Python jest obecnie jednym z najbardziej znanych i lubianych języków programowania na świecie,
jęzkiem wszechstronnym, który pozwala nawet nowicjuszom na dość szybkie praktyczne wykorzystanie go w codzinnej pracy analitycznej oraz biurowej.

w CodelabEDU oferujemy dedykowane szkolenia z podstaw programowania, zajęcia doszkalające oraz specjalistyczne kursy z zaawansowanych technik programowania przeznaczone dla firm.

Kurs prowadzony może być stacjonarnie lub zdalnie lub w modelu hybrydowym. Firmy zainteresowane opracowaniem szkolenia prosimy o kontakt pod adresem edu@codelab.pl lub wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie.

About Thumbnail

Zgłoś chęć uczestnictwa w kursie!

Wpisz imię, swojego maila i wyślij do nas zgłoszenie chęci uczestnictwa w kursie, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą!

Możesz również skontaktować się z nami, kierując pytania pod adres mailowy: edu@codelab.pl


Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i informacji podanych w formularzu rejestracyjnym uczestnictwa w spotkaniu rekrutacyjnym CodeLabEdu organizowanym przez CodeLab s.c. z siedzibą w Zielonej Górze (kod: 65-101), przy ulicy Sulechowskiej 4a lokal 707/5, w celu przeprowadzenia spotkania, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)