Kurs Programowania

dla nauczycieli

O KURSIE

Programowanie dla nauczycieli

W CodelabEDU oferujemy specjalizowane kursy dla nauczycieli, pracujących nad podniesieniem swoich kompetencji w zakresie programowania.

Oferta skierowana jest dla nauczycieli w dowolnym wieku oraz z dowolnym stażem. Szczegółowy program kursu, jego poziom oraz organizacja czasowowa dostosowywane są indywidualnie do grupy i jej potrzeb.

Zajęcia prowadzone są przez trenerów z bogatym doświadczeniem dydaktycznym w zakresie prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży, będących jednocześnie zawodowymi programistami i uniwersytecykimi dydaktykami

Kurs prowadzony może być stacjonarnie lub zdalnie lub w modelu hybrydowym. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem edu@codelab.pl lub wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie.

About Thumbnail

Zgłoś chęć uczestnictwa w kursie!

Wpisz imię, swojego maila i wyślij do nas zgłoszenie chęci uczestnictwa w kursie, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą!

Możesz również skontaktować się z nami, kierując pytania pod adres mailowy: edu@codelab.pl


Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i informacji podanych w formularzu rejestracyjnym uczestnictwa w spotkaniu rekrutacyjnym CodeLabEdu organizowanym przez CodeLab s.c. z siedzibą w Zielonej Górze (kod: 65-101), przy ulicy Sulechowskiej 4a lokal 707/5, w celu przeprowadzenia spotkania, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)