Kariera w IT

Python podstawy - Moduł I

O KURSIE

Kariera w IT
Python podstawy - Moduł I

Python jest obecnie jednym z najbardziej popularnych języków programowania. Umożliwia tworzenie różnorodnych aplikacji i systemów przetwarzających dane. Nie da się krótko przedstawić jego możliwości - słowem wstepu powiemy tylko tyle, że technologie i biznesy takie jak Dropbox, Instagram, Amazon, Netflix, Spotify, Uber i wiele innych z powodzeniem wykorzystują potencjał tego języka.

Ten kurs skierowany jest do osób, które nigdy wcześniej nie programowały lub tylko zetknęły się z podstawowymi koncepcjami sztuki programowania i chcą zweryfikować swoje możliwośći aby spróbować kariery w IT. W trakcie zajęć o charakterze głównie warsztatowym wprowadzimy Cię w najważniejsze idee programowania strukturalnego w Pythonie - nauczysz się prawidłowego przygotowania środowiska pracy, poznasz kluczowe pojęcia, dowiesz się czym są typy danych, instrukcie warunkowe i pętle. Nauczymy się zautomatyzowanego przetwarzania plików oraz wykształcimy inne ważne kompetencje podstawowe. Słowem: przygotujemy Cię do praktycznego używania Pythona w rozwiązywaniu prostych problemów.

Kurs przewidziany jest dla osób w dowolnym wieku. W ramach wstępnych rozmów organizacyjnych zorganizujemy grupy zarówno pod względem wiekowym jak i pod względem posiadanego doświadczenia.

Kurs prowadzony będzie stacjonarnie lub - jeżeli obostrzenia sanitarne nas do tego zobligują - w modelu hybrydowym (niektóre zajęcia stacjonarne, niektóre on-line). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem edu@codelab.pl lub wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie.

About Thumbnail
Oferujemy
  • Elastyczny harmonogram
  • 30 godzin zajęć warsztatowych w cenie 3000 PLN brutto
  • Możliwość rezygnacji z zajęć

Wszystkie szczegóły organizacyjne ustalimy na zorganizowanym spotkaniu. Jeżeli maszy pytania - napisz lub zadzwoń do nas.

Zgłoś chęć uczestnictwa w kursie!

Wpisz imię, swojego maila i wyślij do nas zgłoszenie chęci uczestnictwa w kursie, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą!

Możesz również skontaktować się z nami, kierując pytania pod adres mailowy: edu@codelab.pl


Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i informacji podanych w formularzu rejestracyjnym uczestnictwa w spotkaniu rekrutacyjnym CodeLabEdu organizowanym przez CodeLab s.c. z siedzibą w Zielonej Górze (kod: 65-101), przy ulicy Sulechowskiej 4a lokal 707/5, w celu przeprowadzenia spotkania, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)